Украина
Сменить
Сменить

Рибоводні басейни для розведення риби, на замовлення в Житомире

Басейни для вирощування товарної риби із спеціальної тканини є розбірною конструкцією, що складається з опор та кишені басейну.
Є штуцер для швидкого збирання води. Басейни можуть бути використані як у замкнутих, так і в проточних системах для вирощування риби. Басейни встановлюються на горизонтальну поверхню. Розбираються/збираються за лічені хвилини, складаються в сумку або ін. упаковку для зручного транспортування на місце зберігання або встановлення. Басейни можуть бути виготовлені на Ваш запит, для цього треба знати приблизний розмір і обсяг бажаної ємності. Під основу чаші зі спеціального матеріалу необхідно надати рівну поверхню, без ям або пагорбів, для стійкішої установки. Найбільш надійними каркасними басейнами, що не вимагають великих підготовчих та монтажних робіт, є круглі моделі.
Дізнатись всі деталі можливо на Грін Ера

Тип объявления:
Продам, продажа, продаю
Торг:
--

Действия с объявлением #1674042

Поделитесь с друзьями и знакомыми

Поделитесь объявлением Рибоводні басейни для розведення риби, на замовлення с друзьями, знакомыми, потенциальными клиентами, используйте для этого социальные сети, мессенджеры. Это придаст объявлению популярности и эффект многократно повысится.

Сохраните или сообщите о нарушении