Украина
Сменить
Сменить

Басейн для розведення риби в Житомире

Басейни для вирощування товарної риби із спеціальної тканини є розбірною конструкцією, що складається з опор та кишені басейну.
Для скидання води передбачено встановлений штуцер.
Басейни можуть бути використані як у замкнутих, так і в проточних системах для вирощування риби. Басейни встановлюються на горизонтальну поверхню.
Розбираються/збираються за лічені хвилини, складаються в сумку або ін. упаковку для зручного транспортування на місце зберігання або встановлення.
Також можемо виготовити прямокутні басейни різних розмірів. Можливий варіант виготовлення квадратного басейну із закругленими кутами внизу для зручності чищення.
Під основу чаші зі спеціального матеріалу необхідно надати рівну поверхню, без ям або пагорбів, для стійкішої установки.
Найбільш надійними каркасними басейнами, що не вимагають великих підготовчих та монтажних робіт, є круглі моделі. Більше інформації на сайті гринера

Тип объявления:
Продам, продажа, продаю
Торг:
--

Действия с объявлением #1674041

Поделитесь с друзьями и знакомыми

Поделитесь объявлением Басейн для розведення риби с друзьями, знакомыми, потенциальными клиентами, используйте для этого социальные сети, мессенджеры. Это придаст объявлению популярности и эффект многократно повысится.

Сохраните или сообщите о нарушении